Canpol babies Lahev sklo TEDDY FRIEND 240ml modrá
search
  • Canpol babies Lahev sklo TEDDY FRIEND 240ml modrá

Canpol babies Lahev sklo TEDDY FRIEND 240ml modrá

79,00 Kč
mBaby.cz Doručení PPL nebo na pobočku Zásilkovny od 59,-
Množství
SKLADEM ihned k odesláni

Lahev o objemu 240 ml nově v oblíbené kolekci NIGHT DREAMS.

Lahev je vyrobena z nejkvalitnějšího skla, které je odolné proti teplotním výkyvům. Je určena pro děti, které jsou krmeny dospělou osobou.

S kulatou silikonovou savičkou — přizpůsobeno opakované dezinfekci.

Čitelná stupnice — umožňuje přesné odměření tekutiny v lahvi.

Kompatibilní s odsávačkami mateřského mléka Canpol babies.

Velmi dobře se udržuje v čistotě. Podávaný pokrm nezanechává na skle barevné stopy. Skleněná lahev se vyznačuje dlouhou životností – nematní se. Splňuje nejvyšší požadavky kvality. Ve standartním provedení obsahuje silikonovou savičku s rychlým průtokem.

Náhradní savičky a pítka najdete v oddílu savičky a pítka.

Informace o způsobu použití lahve: 

Před prvním a každým dalším použitím lahev a její jednotlivé díly důkladně umyjte a pak sterilizujte v parním/elektrickém sterilizátoru nebo vyvařte ve vařící vodě. Po použití očistěte lahev a dudlík od zbytků pokrmu, vypláchněte a umyjte v horké vodě. Delší vyvařování nebo tvrdá voda mohou způsobit vznik usazenin. Lahev můžete umývat v myčce nádobí. Nedoporučujeme umývat v myčce nádobí savičku, protože používané mycí prostředky ji mohou poškodit. Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte jej za nový. Zkontrolujte, zda pokrm nevytéká z pod šroubovacího víčka. Pokud ohříváte pokrm v mikrovlnné troubě, nezapomeňte, že lahev musí být otevřená. Ohřívání v mikrovlnné troubě věnujte zvýšenou pozornost. Vždy důkladně promíchejte ohřátý pokrm a zkontrolujte jeho teplotu před podáním dítěti. 

Návod k použití savičky: 

Před prvním a každým dalším použitím savičku umyjte v teplé vodě. Před prvním použitím ji z hygienických důvodů sterilizujte ve vařící vodě po dobu asi 5 minut. Myjte před každým použitím. Nepoužívejte žádné chemické dezinfekční přípravky! Před každým použitím zkontrolujte kvalitu savičky. Věnujte savičce zvýšenou pozornost poté, co dítěti vyrostou první zoubky. Vyzkoušejte kvalitu savičky důkladným natažením všemi směry. Nenechávejte savičku na přímém slunečním světle, v blízkosti tepelného zdroje ani ve sterilizačních prostředcích déle než je doporučováno - mohou způsobit oslabení savičky. Neděrujte a nezvětšujte otvory v savičce – můžete způsobit její zničení. Z hygienických a bezpečnostních důvodů doporučujeme vyměnit savičku po 2 měsících.

Důležité! Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! 

Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte savičku jako dudlík. Dlouhodobé a pravidelné sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti. Ohřívání v mikrovlnné troubě může způsobit nerovnoměrnou, místy příliš vysokou teplotu. Skleněná lahev se může snadno rozbít. Upozornění! Výrobek není hračka. Všechny díly výrobku uchovávejte mimo dosah dítěte. 

Skleněná láhev odpovídá požadavkům:

Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků.
EN 14350 - 1 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 1: Všeobecné a mechanické požadavky a zkoušky.
EN 14350 – 2 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky.

 

CANPOL BABIES
42/101
1 ks

Parametry

Materiál
Sklo
Typ produktu
Láhev
Značka
CANPOL BABIES
kus/balení
1 kus
Obsah Láhve
240 ml
Materiál sosáku
Silikonový
Speciální funkce
bez BPA
Barva
Modrá
Recenze (0)