Canpol babies Lahev s potiskem Love&Sea 120 ml
search
  • Canpol babies Lahev s potiskem Love&Sea 120 ml

Canpol babies Lahev s potiskem Love&Sea 120 ml

59,00 Kč
mBaby.cz Doručení PPL nebo na pobočku Zásilkovny od 59,-

Bezpečná, lehká a praktická lahev o objemu 120 ml z roztomilé kolekce LOVE&SEA. Neobsahuje BPA.

Množství
SKLADEM ihned k odesláni

Lahev Canpol babies o objemu 120 ml je vyrobena z kvalitního polypropylenu, který neobsahuje BPA.

Nepraská, je bezpečná, lehká, praktická a barevná. Lahev je potištěna roztomilými motivy zvířátek z oblíbené kolekce LOVE&SEA. Splňuje nejvyšší požadavky kvality. Ve standardním provedení obsahuje silikonovou kulatou savičku s pomalým průtokem.

Náhradní savičky a pítka najdete v oddílu savičky a pítka.

Návod k použití:

Před prvním a každým dalším použitím lahev a všechny její díly důkladně umyjte a dezinfikujte. Savičku před prvním použitím z hygienických důvodů vyvařte 5 minut ve vařící vodě. Čistěte před každým použitím. Po použití očistěte lahev a savičku od zbytků pokrmu, vypláchněte a poté sterilizujte v parním/elektrickém sterilizátoru nebo ve vařící vodě. Již nevyvařujte! Nedoporučujeme umývat lahev a savičku v myčce nádobí, protože používané mycí prostředky mohou způsobit poškození výrobku. Nepoužívejte žádné chemické antibakteriální prostředky. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu savičky. Věnujte savičce zvýšenou pozornost poté, co dítěti vyrostou první zoubky. Vyzkoušejte kvalitu savičky důkladným natažením všemi směry. Při prvních známkách poškození savičky ihned vyhoďte a již dále nepoužívejte. Šroubovací víčko nedotahujte příliš silně, protože pak se savička nemůže správně odvzdušňovat. Zkontrolujte, zda pokrm nevytéká z pod šroubovacího víčka. Neděrujte a nezvětšujte otvory v savičce – můžete způsobit jeho zničení. Pokud ohříváte pokrm v mikrovlnné troubě, nezapomeňte, že lahev musí být otevřená. Ohřívání v mikrovlnné troubě věnujte zvýšenou pozornost. Vždy důkladně promíchejte ohřátý pokrm a zkontrolujte jeho teplotu před podáním dítěti. Nenechávejte savičku v blízkosti tepelného zdroje, na přímém slunečním světle nebo v dezinfekčních prostředcích déle než je doporučeno, protože můžete způsobit oslabení savičky. Z hygienických a bezpečnostních důvodů doporučujeme vyměnit savičku max. po 2 měsících.

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! 

Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte savičku jako dudlík. Dlouhodobé i prodloužené sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Výrobek není hračka. Všechny díly výrobku uchovávejte mimo dosah dítěte. 

Kojenecká lahev odpovídá požadavkům:

Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami

Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a  předmětech z  plastů určených pro styk s potravinami

EN 14350-1 - Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 1: Všeobecné a mechanické požadavky a zkoušky

EN 14350-2 - Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky

CANPOL BABIES
59/300
1 ks

Parametry

Materiál
Plast
Typ produktu
Láhev
Značka
CANPOL BABIES
Obsah Láhve
120 ml
Speciální funkce
bez BPA
Barva
Růžová
Recenze (0)